You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Notiek ielāde...

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai reālas cenas gan materiāliem, gan darbam. Mēs nosakām cenas Līgumā un garantējam būvniecību par norādīto cenu bez papildus uzcenojumiem un palielinājumiem.

Finanšu attiecību caurspīdīgums ir veiksmīgas sadarbības atslēga. Mūsu klientu ērtībai mēs izmantojam pakāpenisku maksājumu. Maksājumu posmi ir saistīti ar būvdarbu posmiem un noteikti līguma vai līguma pielikumā. Jūs pilnīgi saprotat, kad un cik daudz jāmaksā.

Mēs ļoti augsti vērtējam mūsu uzņēmuma labu reputāciju, ko mēs esam guvuši ilgos darba gados. Mūsu uzņēmuma darbinieku ilgtermiņa darba pieredze runā par pastāvīgumu un stabilitāti. Mums izdevās uzņemt profesionālu un labi koordinētu komandu, no darbiniekiem līdz vadītājiem.

Pievēršoties mūsu kompānijai, jūs saņemsiet pilnu vispārējo celtniecības pakalpojumu klāstu. Mēs piedāvājam Jums strādāt ar vienu uzņēmumu, kas vajadzības gadījumā piesaistīs darbuzņēmējus un uzraudzīs viņu darbu. Visas rūpes par dažādu organizāciju mijiedarbību mēs paņemsim uz sevi.

Mēs sniedzam garantiju par visiem mūsu paveikto darbu veidiem. Mēs neapgalvojam, ka mums nav jāsaskaras ar garantijas gadījumiem. Mēs apgalvojam, ka esam ne tikai atbildīgi par garantijas saistībām, bet arī novēršam problēmu saskaņā ar garantiju.

Tagad Jums ir vieglāk izdarīt pareizo izvēli!

Mūsu uzņēmuma darbinieku ilgtermiņa darba pieredze runā par pastāvīgumu un stabilitāti.