You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Notiek ielāde...

Neskatoties uz dažādu būvmateriālu pieejamību, māju popularitāte no noapaļotiem baļķiem nesamazinās, bet tikai palielinās.

Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, baļķis savā dabiskajā formā ir gatavs būvniecības materiāls un praktiski neprasa papildu apstrādi, kas padara to par lētu. Otrkārt, noapaļotam baļķim ir lieliska siltumizolācija, kas palīdz uzturēt komfortablu temperatūru dzīvojamā istabā. Turklāt būvēm, kas izgatavotas no noapaļotiem baļķiem, ir interesants, stilīgs izskats.

Ir svarīgi atzīmēt, ka, būvējot māju no noapaļotiem baļķiem, ievērojami tiek ietaupīta nauda kas ir parasti paredzēta iekšējai apdarei. Mūsu uzņēmumam ir plaša pieredze māju būvniecībā no noapaļotiem baļķiem. Mēs nodarbojamies gan ar lielu objektu būvēšanu, gan mazām arhitektūras formām (piemēram, lapenes vai pirtis no noapaļotiem baļķiem).

Vienmēr viena lieta – visi mūsu speciālistu uzceltie objekti, vai tā būtu kompakts pirts vai plaša komfortabla māja no noapaļotiem baļķiem – atšķiras ar to izturību, uzticamību un īpašu estētiku, kas raksturīga tikai būvēm no dabīgā materiāla.

CENU SARAKSTS

Ja Jūs meklējat kvalitatīvu būvniecības pakalpojumu piegādātāju, mēs ar prieku Jums palīdzēsim.
Lejupielādējiet mūsu cenu sarakstu vai pārlūkojiet tīmekļa versiju, lai uzzinātu vairāk par mūsu cenām un pakalpojumu klāstu.

Tagad Jums ir vieglāk izdarīt pareizo izvēli!

Mūsu uzņēmuma darbinieku ilgtermiņa darba pieredze runā par pastāvīgumu un stabilitāti.